Головна

Засновник ТОВ «ЕНЕРГОГАЗРЕЗЕРВ» - Кивенко Олексій Олексійович.

Компанія працює на газовому ринку з 2009 року, головний пріоритет нашого товариства - довгострокове, взаємовигідне співробітництво. Цей принцип важливий для нас як при взаєминах із споживачами, так і при виконанні своїх зобов'язань перед газовидобувними компаніями.

ТОВ "ЕНЕРГОГАЗРЕЗЕРВ" зареєстровано в 2009 році та здійснювало діяльність на газовому ринку України відповідно до ліцензії на постачання природного газу за нерегульованим тарифом №АВ 527230 від 06.05.2010 року. З 2013 року, внаслідок збільшення обсягів реалізації природного газу кінцевим споживачам, наше товариство переоформило ліцензію на більший обсяг реалізації (ліцензія серії №АЕ 194582 від 03.10.2013 року, подовжено дію ліцензії до 2018 року). З січня 2016 року ТОВ «Енергогазрезерв» присвоєно EIC код - 56X930000000370X. Постановою НКРЕКП № 549 від 25.04.2017 року, прийняте рішення про видачу ТОВ «Енергогазрезерв» безстрокової ліцензії з постачання природного газу.

На сьогоднішній день наше товариство є провідним на газовому ринку постачання природного газу промисловим споживачам України та займає одну з лідуючих позицій серед незалежних постачальників по забезпеченню бюджетних установ та організацій. ТОВ «Енергогазрезерв» працює практично в усіх областях України та має довготривалі контракти з газовидобувними компаніями України, та імпортерами природного газу.

Протягом тривалого періоду ТОВ «ЕНЕРГОГАЗРЕЗЕРВ» забезпечує безперебійне постачання природного газу значній кількості споживачів, які відносяться до різних галузей народного господарства України, а саме:

  • підприємства металургійної промисловості;
  • зерносушильні елеватори;
  • цукрові заводи;
  • лікеро-горілчані та спиртові заводи;
  • молокозаводи і компанії;
  • хлібозаводи і хлібобулочні фабрики;
  • дитячі садочки, школи, лікарні, вищі навчальні заклади тощо.

Для впровадження діяльності з постачання природного газу, у відповідності до Закону України «Про ринок природного газу» та Кодексу газотранспортної системи України, наше товариство має достатнє фінансове забезпечення виконання зобов’язань по контрактам, яке перераховане на рахунки ПАТ «Укртрансгаз».