Про нас

ІСТОРІЯ КОМПАНІЇ

ТОВ «ЕНЕРГОГАЗРЕЗЕРВ» зареєстровано в 2009 році.
Засновник ТОВ «ЕНЕРГОГАЗРЕЗЕРВ» – Кивенко Олексій Олексійович.
Директор – Фесенко Євген Олегович.

ТОВ «ЕНЕРГОГАЗРЕЗЕРВ» працює на газовому ринку з 2009 року, головним пріоритетом Товариства є довгострокове, взаємовигідне співробітництво. Цей принцип важливий для нас як при взаєминах із Споживачами, так і при виконанні своїх зобов’язань перед газовидобувними компаніями.

ТОВ «ЕНЕРГОГАЗРЕЗЕРВ» було впроваджено господарську діяльність на газовому ринку України відповідно до ліцензії на постачання природного газу за нерегульованим тарифом №АВ 527230 від 06.05.2010 року. З 2013 року, внаслідок збільшення обсягів реалізації природного газу кінцевим споживачам, Товариством переоформлено ліцензію на збільшення обсягу реалізації (Ліцензія серії №АЕ 194582 від 03.10.2013 року, та відповідно подовжено дію Ліцензії до 2018 року). З січня 2016 року ТОВ «ЕНЕРГОГАЗРЕЗЕРВ» присвоєно EIC код – 56X930000000370X.

Відповідно до законів України «Про ліцензування видів господарської діяльності», «Про ринок природного газу» та «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг» НКРЕКП було постановлено видати ліцензію на право провадження господарської діяльності із постачання природного газу ТОВ «ЕНЕРГОГАЗРЕЗЕРЕВ», відповідно до Постанови №549 від 25.04.2017 року.
Також, ТОВ «ЕНЕРГОГАЗРЕЗЕРВ» у 2018 році впроваджено в діяльність з постачання електричної енергії споживачу, на підставі положень Закону України «Про ринок електричної енергії» від 13.04.2017 року №2019-VIII, та створено «Відділ по обслуговування клієнтів» з метою забезпечення якісного постачання електричної енергії різним категоріям Споживачів за конкурентними цінами та, відповідно, отримано ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу, відповідно до Постанови НКРЕКП №505 від 19.06.2018 року.

ПОСТАЧАННЯ ПРИРОДНОГО ГАЗУ:

На сьогоднішній день ТОВ «ЕНЕРГОГАЗРЕЗЕРВ» є провідним постачальником природного газу промисловим споживачам та займає одну з лідируючих позицій серед незалежних постачальників по забезпеченню природного газу для бюджетних установ та організацій.
Серед пріоритетних напрямків діяльності ТОВ «ЕНЕРГОГАЗРЕЗЕРВ» – забезпечення надійних і безперебійних поставок природного газу промисловим і бюджетним споживачам України, підвищення ефективності систем газорозподілу та удосконалення усіх ланок діяльності у сфері постачання природного газу.

ТОВ «ЕНЕРГОГАЗРЕЗЕРВ» працює практично в усіх областях України та має довготривалі контракти з газовидобувними компаніями України, а також імпортерами природного газу.

Протягом тривалого періоду ТОВ «ЕНЕРГОГАЗРЕЗЕРВ» забезпечує безперебійне постачання природного газу значній кількості споживачів, які відносяться до різних галузей народного господарства України, а саме:
• підприємства металургійної промисловості;
• зерносушильні елеватори;
• цукрові заводи;
• лікеро-горілчані та спиртові заводи;
• молокозаводи і компанії;
• хлібозаводи і хлібобулочні фабрики;
• дитячі садки, школи, лікарні, вищі навчальні заклади та ін.
Для впровадження діяльності з постачання природного газу, у відповідності до Закону України «Про ринок природного газу» та Кодексу газотранспортної системи України, наше Товариство має достатнє фінансове забезпечення виконання зобов’язань по контрактам, яке перераховане на рахунки АТ «Укртрансгаз».

ПЕРЕВАГИ РОБОТИ З ТОВ «ЕНЕРГОГАЗРЕЗЕРВ:

  • можливість укласти довгостроковий договір поставки газу з гарантованим проведенням лімітів на 1-ше число кожного місяця;
  • наявність знижки до ціни природного газу в порівнянні з державними цінами, що реалізує НАК «Нафтогаз» та обласні газорозподільчі підприємства;
  • гарантоване підтвердження ПДВ на природний газ, своєчасна реєстрація податкових накладних та включення до реєстру;
  • відсутність тарифу на постачання газу (відповідно до постанови НКРЕКП, природний газ, що реалізують ГРС включає в себе тариф на поставку газу);
  • можливість оперативного коригування природного газу протягом місяця споживання.ПОСТАЧАННЯ ЕЛЕКТРИЧНОЇ ЕНЕРГІЇ:

ТОВ «ЕНЕРГОГАЗРЕЗЕРВ» є постачальником електричної енергії за нерегульованим тарифом, орієнтований на постійне та своєчасне постачання електричної енергії споживачам. Метою ТОВ «ЕНЕРГОГАЗРЕЗЕРВ» є надання якісних послуг з безпечного і надійного постачання електричної енергії споживачам. А також гарантія швидкого та якісного обслуговування в частині своєчасного забезпечення документообігу.


ПЕРЕХІД НА ПОСТАЧАННЯ ЕЛЕКТРИЧНОЇ ЕНЕРГІЇ
На даний час Товариством виконуються заходи відповідно до Закону України «Про ринок електричної енергії» та Ліцензійних умов з провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачам по всій території України.
ТОВ «ЕНЕРГОГАЗРЕЗЕРВ» працює кваліфікований персонал, який має багаторічний досвід та чітко розуміє всі функції, які необхідно виконувати в умовах нового ринку електричної енергії, щоб забезпечити потреби своїх споживачів в надійному і якісному постачанні електричної енергії. Професіоналізм фахівців нашої компанії характеризується не лише наявністю та вмінням оперувати знанням основ роботи на ринку електричної енергії, а й вмінням ставити цілі та побажання клієнтів за основу своєї діяльності. Наша команда працює над тим, щоб перехід до нової моделі ринку, для споживачів області відбувся максимально комфортно.

ЗАВЖДИ РАДІ НАДАТИ ВАМ


Необхідну допомогу з питань, які пов’язані зі споживанням електричної енергії та/або природного газу. Та інформацію щодо співпраці з ТОВ «ЕНЕРГОГАЗРЕЗЕРВ»!

Графік роботи:
Пн- Пт: 08:30 – 17:30
Сб-Нд – вихідний
Контакти:
0472-54-49-49
097-996-51-51
095-800-11-03
Viber – 097-996-51-51
Skype – egroffice
e-mail: egroffice@ukr.net