Публічні закупівлі

Участь ТОВ “Енергогазрезерв” в публічних закупівлях

У відповідності до Роз’яснення Мінекономрозвитку за № 3302-05/40083-06 від 01.12.2015 року, роз’яснено основні засади Закону України “Про ринок природного газу”, що регламентують закупівлю природного газу, в тому числі бюджетними установами та організаціями України починаючи з 1 жовтня 2015 року. Законом передбачено, що споживачі, в тому числі бюджетні купують газ по договірних цінах, на вільних засадах у будь-якого постачальника, згідно п. 27 ч. 1 ст. 1 Закону постачальник природного газу – суб’єкт господарювання, який на підставі ліцензії здійснює діяльність із постачання природного газу.

Починаючи з грудня 2015 року, ТОВ «Енергогазрезерв» приймає активну участь в тендерах по постачанню природного газу бюджетним споживачам України. За рахунок того, що товариство пропонує низькі ціни та прийнятні умови розрахунку, кількість бюджетних споживачів що уклали договори із ТОВ «Енергогазрезерв» збільшується кожного дня.

Порядок співробітництва з ТОВ “Енергогазрезерв”. При укладанні договору з ТОВ “Енергогазрезерв”, необхідно надати електронною поштою ЕІС-код споживача природного газу, помісячну розбивку планових обсягів по договору, довідку про відсутність заборгованості перед попереднім постачальником. При укладанні договору з ТОВ «Енергогазрезерв», також необхідно мати договори з газорозподільчим (облгаз) та газотранспортними (трансгаз) підприємствами по місту знаходження. Після укладення договору ТОВ «Енергогазрезерв» заводить споживачу ліміти природного газу. Постачання газу можливе починаючи з того місяця яким укладено договір.