ЦІНА ЕЛЕКТРИЧНОЇ ЕНЕРГІЇ

УВАГА!!! Шановні споживачі.

УВАГА!!! Шановні споживачі. З 01 січня 2021 року змінюється тариф на послуги з передачі електричної енергії, що затверджений постановою НКРЕКП № 2353 від 09.12.2020р.

https://nerc.gov.ua/web/printable.php?id=57072&lang=UA


УВАГА!!! Шановні споживачі. З 01 січня 2021 року змінюється тариф на послуги з розподілу електричної енергії, що затверджений постановами НКРЕКП від 09.12.2020р.

https://www.nerc.gov.ua/?id=57534


Постачання електричної енергії у розрахунковому періоді  здійснюється за прогнозованою ціною (тарифом) за 1 кВт*год Постачальника, яка визначається за формулою:

Цпрог=1,1*ОРЦ*1,2(ПДВ) 

де: ОРЦ – прогнозована оптова ринкова ціна, затверджена НКРЕКП на відповідний розрахунковий період.

Прогнозована оптова ринкова ціна електричної енергії на І – ІІ квартали 2019 р. – 1,61842 грн. за кВт*год без ПДВ.

Вартість очікуваного обсягу споживання електричної енергії

АКТУАЛЬНА ЦІНА НА ЕЛЕКТРИЧНУ ЕНЕРГІЮ

Вартість електричної енергії для кожного із споживачів розраховуються окремо у відповідності до умов договору із споживачами.

При розрахунку актуальної ціни 1 кВт час електричної енергії використовуються ставки регульованих цін (тарифів), нерегульованих цін та вартості послуг постачальника. До регульованих цін (тарифів) відносяться тариф на передачу електричної енергії, та тариф на розподіл електричної енергії. Розмір таких тарифів визначається Регулятором, Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП). До нерегульованих тарифів відносяться ті на які впливає ринкове ціноутворення, а це ціни на сегментах ринку а саме на ринку на добу наперед (РДН) та внутрішньодобовому ринку (ВДР). Вартість послуг постачальника є фіксованою, визначається в договорі і може змінюватись лише за згодою сторін.

Для споживачів, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету, ціна природного газу визначається за результатами проведення процедури закупівлі згідно з Законом України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 N 922-VIII

Зміни тарифів на регульовані ціни (тарифи) можна побачити на сайті НКРЕКП: https://www.nerc.gov.ua

Зміну ціни на сегментах ринку РДН і ВДР можна побачити на сайті Оптового ринку: https://www.oree.com.ua